A Budapest Bike Maffia (BBM) Magyarország egyik legdinamikusabb, leginnovatívabb civil szervezete, melyet fiatal kerékpárosok hívtak életre 2011 karácsonyán. A szerveződés olyan civilekből áll, akiknek célja adományok gyűjtése, szétosztása, eljuttatása, segítség nyújtása rászoruló családoknak és hajléktalan embereknek. Projektjeinken, tevékenységünkön, a társadalom érzékenyítését célzó akcióinkon keresztül a segítségnyújtás fontosságára hívjuk fel a figyelmet.

Feladatok:

  • a BBM weboldalának karbantartása
  • a weboldal tartalmának kezelése, szövegek, képek szerkesztése, elhelyezése, feltöltése
  • a BBM e-mail címeinek, postafiókjainak kezelése
  • kapcsolattartás a tárhely szolgáltatójával, hibaelhárítás
  • a weboldal fejlesztése
  • webstatisztikák készítése, keresőoptimalizálás fejlesztése

Elvárások:

  • weblap kezelésben, karbantartásban, szerkesztésben szerzett korábbi tapasztalat
  • elkötelezettség a szervezet küldetése iránt
  • rugalmasság, gyorsaság
  • megoldásorientált hozzáállás
  • precíz, alapos, önálló munkavégzés

Munkavégzés ideje:

  • rugalmas
  • heti néhány óra

Munkavégzés helye:

  • otthonról végezhető munka

Jelentkezési határidő:

2018. dec. 31.

A jelentkezéshez kérjük, küldd el önéletrajzodat és egy rövid motivációs levelet Molnár Zsuzska önkéntes koordinátorunknak a bbmkrizis@gmail.com e-mail címre!