A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet 1 fő részére „járási koordinátor” munkakörbe, az EFOP 1.4.1-15 „Integrált gyermekprogramok szakmai támogatása” című projekt pályázatának szakmai támogatására és kísérésére, a barcsi járásba.

Feladatok:

  • helyi szakértők, illetve a megvalósításban érdekelt személyek azonosítása, bevonása,
  • szakmacsoportos műhelyek kezdeményezése, részvétel teameken, szakmai műhelyeken,
  • helyi stratégiák, fejlesztési tervek, programok feltérképezése, jó gyakorlatok gyűjtése, dokumentálása,
  • térségi problématerületek, gócpontok feltérképezése, diagnosztizálása,
  • járási projektfejlesztő teamek felépítése, és szakmaspecifikus, illetve helyi tervezőcsoport működtetése, részvétel helyi döntési és egyeztető fórumokon (a járási társulás, települési önkormányzatok ülései, gyermekvédelmi fórum stb.) és a Gyerekesély Bizottság munkájában,
  • mozgó játszótér/mobil infopont működtetése,
  • közösségfejlesztési folyamatok indítása településenként, közösségfejlesztési technikák átadása, közösségi ház és „Jó kis hely” mentorálás.

Elvárások:

  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • segítőkész, rugalmas, nyitott személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat
  • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • gyors és hatékony tanulás képessége
  • kreativitás
  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • szociális munka terén szerzett tapasztalat
  • európai uniós pályázatok végrehajtásában szerzett tapasztalat
  • saját személygépkocsi

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások
  • innovatív munka
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Barcsi járás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk a jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel a jarasi_koordinator_barcs@hr.maltai.hu e-mail címen.