Az Ökumenikus Segélyszervezet Szociális és Fejlesztő Központ Budapest, Családok Átmeneti Otthona állást hirdet Családgondozó munkakör betöltésére

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony

Feladatok:

  • családok átmeneti otthonában élő családok gondozása, integrációjuk elősegítése
  • a gondozási folyamathoz kötött adminisztratív feladatok elvégzése
  • egyéni és csoportos tanácsadás szervezése és nyújtása
  • esetkezelés
  • gyermekneveléssel kapcsolatos tanácsadás, fejlesztő foglalkozások szervezése
  • ellátórendszerrel, szakmai szervezetekkel való együttműködés
  • szakmai adminisztráció elkészítése
  • a családokkal, illetve az egyénekkel, a gondozás megkezdése előtt a gondozási tevékenységre vonatkozóan együttműködési megállapodást köt;

Amit kínálunk:

  • profi, dinamikus csapat tagja lehet, egy több mint 29 éve működő, nemzetközileg is elismert magyar civil szervezetnél
  • megállapodás szerint
  • szükség esetén munkába járás költségének térítése
  • sokszínű, értékteremtő munka
  • jó munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség biztosítása
  • szupervíziót biztosítunk

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség szociális területen
  • szociális ellátórendszer, kiemelten a jelzőrendszer működésének ismerete
  • együttműködési készség más területek képviselőivel
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • önálló és dinamikus munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógép ismeret
  • büntetlen előélet

Előny:

  • a segítő munkában szerzett tapasztalat
  • szociális fejlesztő projektek megvalósításában való részvétel
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

  • részletes fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2021. december 08. napjáig

A munkakör betölthetőségének időpontja: azonnal

Az önéletrajzokat kizárólag a következő e-mail címre várjuk: budapest.csao@segelyszervezet.hu, a levél tárgyaként „családgondozó ” megjelöléssel.