Szeretsz emberekkel foglalkozni?
Érdekel a fenntartható városi életmód?
Fontos számodra a tudatos, szezonalitáson alapuló étkezés és helyi termelők támogatása?

Csatlakozz bevásárló-közösségünkhöz és dolgozz egy változatos feladatokat és közösségi légkört kínáló társadalmi vállalkozásnál, a Szatyorboltban!

Csapatunk tagjaként, az alábbi feladataid lesznek:
- eladói feladatok ellátása a Szatyorboltban
- kapcsolattartás a közösségünk tagjaival, vásárlóinkkal és a termelőkkel
- információnyújtás a termékeinkről
- beérkező áruk átvétele, minőségi ellenőrzése, elhelyezése
- rendelések előkészítése, átadása, visszajelzések fogadása, kezelése
- bolti rend kialakítása, fenntartása
- adminisztrációs feladatok: e-mailek kezelése, telefonok fogadása, - számlázási rendszer kezelése
- önkéntesek koordinálása, motiválása

Amit feltétlenül hozz magaddal:
- elkötelezettség a zöld életmód iránt
- alapszintű számítógépes ismeret: Word, Excel, stb.
 -egészségügyi alkalmasság, jó állóképesség, kitartás
- jártasság a környezettudatos életmód és a zöld háztartás területén
- alapfokú zöldség- és gyümölcsismeret, szezonalitás
- elköteleződés a helyi termelők támogatása, a közösségi mezőgazdaság és a bevásárló-közösségek értékei iránt
- középfokú angol nyelvtudás
- kérjük ne dohányozz

Ami még jól jöhet:
- kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
- zöld civil életben szerzett munka- és/vagy önkéntes tapasztalat
- bevásárló közösségek működési elvének ismerete
- gyakorlati tapasztalat zöld háztartás vezetés, környezettudatossággal kapcsolatos programok szervezésében
- jogosítvány és autóvezetési és/vagy teherbiciklis tapasztalat

Figyelem!
A munkakör nagyfokú önálló munkavégzési készséget igényel. Ugyanakkor csapatként, közösségként működünk, így ötleteidnek, véleményednek és javaslataidnak mindig helye van nálunk. Önkéntesekkel dolgozunk, kiállunk társadalmi ügyek és környezetvédelmi irányelvek mellett, így fontos, hogy ezt az értéket Te is képviseld nálunk és magánéletedben is.

Amit kínálunk:
- stabil, kiszámítható munkahelyet, ahol soha nem fogsz unatkozni
- barátságos, kellemes munkakörnyezetet
- elkötelezett, nyitott csapatot
- egy olyan munkát, ahol JÓT teszel magaddal, másokkal, a környezettel.

Munkaidő: részmunkaidő -heti 20 vagy 30 óra- megegyezés szerint, időkeretes beosztásban

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület és II. kerület

Bérezés: versenyképes, civil szervezeti bér

Küldj egy önéletrajzot és néhány gondolatot arról, miért szeretnél nálunk
dolgozni a következő e-mail címre: zoldszatyor@gmail.com
Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 26.

Munkakezdés előreláthatóan: 2021 október, megegyezés szerint