Feladatok:

  • Az UNICEF hazai- és nemzetközi munkájához kapcsolódó szöveges- és képtartalmakat(grafikus segítségével) készít elő.
  • Hírleveleket állít össze.
  • E-mail marketing rendszert működtet.
  • Hirdetési anyagokat rak össze.

Elvárások:

  • Kiváló írásképesség, szövegírásban szerzett gyakorlat
  • Fordításban szerzett gyakorlat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Digitális- és email marketingben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Weblapszerkesztésben szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Pontos, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Elhivatott csapat
  • A világ egyik leginspirálóbb fotó- és videótára
  • Bekapcsolódás a nemzetközi szervezet szakirányú munkájába
  • Tréningek és nemzetközi szakmai tapasztalatcsere
  • Változatos témák és projektek
  • A gyerekek jólétének támogatása itthon és a világban
  • Rangos nemzetközi háttér

Foglalkoztatás: teljes állás

Helyszín: budapesti munkavégzés home office lehetőséggel

Önéletrajzot és motivációs levelet a munka@unicef.hu  e-mail címen várjukA munkakör betöltésének feltétele az erkölcsi bizonyítvány bemutatása.