Feladatok:

  • A szervezet szempontjából releváns hazai és nemzetközi támogatási lehetőségek figyelése, nyomonkövetése, kiemelten az európai uniós pályázatok vonatkozásában;
  • Szakmai és pénzügyi szempontú összefoglalók, elemzések készítése beazonosított pályázati lehetőségekről;
  • Általános koordinációs feladatok és adminisztratív támogatás a pályázatok kidolgozásának folyamatában;
  • Fejlesztéspolitikai dokumentumok, stratégiák elemzése;
  • Kapcsolattartás a szervezeten belüli szakterületekkel;
  • Részvétel és adminisztratív támogatás belső és külső partnerekkel zajló szakpolitikai egyeztetéseken.

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség (preferáltan jogi vagy gazdasági területen),
  • középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • 1-2 év fejlesztéspolitikai területen szerzett tapasztalat,
  • precizitás, lényeglátás, proaktív hozzáállás.

Előny:

  • Európai Uniós támogatási rendszer ismerete (operatív programok rendszere, közvetlen Uniós források, stb.).

Amit kínálunk:

  • támogató csapat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • családbarát munkahely,
  • egyéb, béren kívüli támogatások.

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Pályázatodat (szakmai önéletrajz a bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címen várjuk: fejlesztespolitika_n@hr.maltai.hu