A JCC Budapest - Bálint Ház nemrég ment keresztül egy önállósodási folyamaton, így hangsúlyosabb szerepet kapott a forrásteremtés.A meglévő csapatba keresünk januártól egy új munkatársat, aki az alábbi fundraising feladatokban lesz segítségünkre:

  • Adminisztrációs feladatok
  • Anyagok összeállításában aktív részvétel (pl. pályázatok, brossúrák stb.)
  • Támogatói adatbázis naprakész vezetése
  • Forrásteremtéshez kapcsolódó tartalmak frissítése weboldalainkon
  • Forrásteremtési kampányok kidolgozásában és annak megvalósításában aktív részvétel
  • Fundraising események szervezésében és lebonyolításában való segítség

Ezekben vagy jó:

  • szövegírás
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • precizitás és pontosság
  • szervezőkészség
  • csapatmunka
  • rugalmasság
  • önálló feladatvégzés

De ha ezekben is, még jobban örülünk:

  • Mailchimp ismerete
  • MiniCRM ismerete
  • Problémamegoldó készség
  • Civil/non-profit szervezetnél szerzett munkatapasztalat

Mi pedig ezeket ajánljuk Neked:

  • Belvárosi munkavégzés heti két nap home office-al
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Konditerem a pincében
  • A Bálint Ház-feeling ????

Önéletrajzodhoz kérjük, csatolj egy pár mondatos bemutatkozást, és hogy miért választottad a Bálint Házat!