Az Értelmi Fogyatékossággal Élők és Segítőik Országos Érdekvédelmi Szövetsége Közép-magyarországi Regionális Közhasznú Egyesülete (ÉFOÉSZ KMRKE) Veresegyház és környéki munkavégzésre keres 1 fő gépkocsivezetőt, heti 40 órás munkavégzésre.

Feladatok:

-      fogyatékossággal élő felnőttek/gyermekek szállítása, hozzátartozóikkal kapcsolattartás;

-      a szolgáltatás adminisztrációjának vezetése.

Elvárások:

-        B kategóriás jogosítvány;

-        felhasználói szintű Office-programok kezelése (word, excel);

-        empátia, türelem;

-        problémamegoldó képesség, gyakorlatiasság.

Előny, de nem feltétel:

-        Veresegyház és környéke helyismerete;

-        segítő szolgáltatásban szerzett tapasztalat.

Fényképes önéletrajzzal a fejes.sandor@kmrke.hu e-mail címen, legkésőbb 2022. június 10-ig.