A Gondviselés Háza – Fogyatékos Emberek Otthonában Gödön 2018 óta azon dolgozunk, hogy a támogatott lakhatást igénybe vevő fogyatékossággal élő személyek szükségleteit és emberi méltóságát szem előtt tartó komplex szolgáltatást alakítsunk ki. Az első 12 lakónk már egy felújított és akadálymentesített családi házba költözött 2020 nyarán, ahol felkészült munkatársaink támogatásával ismerkedhetnek az újfajta színvonalas szolgáltatási formával.

Ellátotti körünk elsősorban halmozottan sérült emberek, csapatunk professzionális szakmai módszerekkel és eszközökkel dolgozik, csapatunk támogatására keressük most HR területre új kollégánkat.

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljeskörű menedzselése
  • A vezetők támogatása a teljes kiválasztási folyamat és a beilleszkedést támogató program során
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel a kiválasztás teljes folyamata során
  • A toborzással, kiválasztással kapcsolatos adminisztrációs teendők elvégzése
  • Az új kollégák beilleszkedésének aktív támogatása
  • Onboarding folyamat kialakítása az intézményben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Interjúztatásban szerzett tapasztalat
  • Asszertív, nyílt, transzparens kommunikáció
  • Nagyfokú empátia az intézményben ellátott fogyatékos személyek irányába

Előny:

  • Szociális szférában szerzett szakmai tájékozottság
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai önállóság
  • Változatos szakmai kihívások
  • Támogató, új ötletekre nyitott csapat
  • Béren kívüli támogatások
  • Utazási hozzájárulás

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Részmunkaidő (4-6 órás)
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

  • Göd, Munkácsy Mihály u. 2.

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkba várjuk a jelentkezését szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a hr_munkatars@hr.maltai.hu e-mail címen.