Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: ifjúsági szervező (4 óra/nap)

Munkavégzés helye: Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • segíti a szociális programok előkészítését, lebonyolítását,
  • a lakosság egészségfejlesztésével kapcsolatos programokon, együttműködik a szakmai szervezetekkel a programok szervezésében, lebonyolításában,
  • segíti a területi véradószervező munkatársak munkáját és a véradásokat,
  • fejleszti az Ifjúsági Vöröskereszt kapcsolatrendszerét,
  • segíti a létrejött ifjúsági klubok működését,
  • kiemelt figyelmet fordít a működő iskolai vöröskeresztes programok megvalósítására,
  • valamennyi alaptevékenységi feladat támogatására forrásbővítő tevékenységet végez,
  • az ifjúsági iroda forrásbővítése érdekében pályázatfigyelést, pályázatírást, valamint a támogatók felkutatását végzi,
  • szervezi, irányítja, és felügyeli az ifjúsági csoporthoz tartozó önkéntesek munkáját,
  • a budapesti ifjúsági önkéntesek képzésének szervezése, lebonyolítása, számonkérése,
  • előadások, bemutatók, foglalkozások szervezése.

Legfontosabb elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • civil szférában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • német és/vagy angol nyelvismeret
  • folyamatban lévő szakirányú tanulmányok (egészségügyi, szociális, pedagógiai területen)
  • érdeklődés óvodás gyermekeknek tartandó foglalkozások iránt (Plüssök Hősei programunk http://www.mivkbp.hu/plussok-hosei/)

Bérezés: Mt. szerint

Referencia szám: MVK - 48/2022

Jelentkezés módja: 2022. október 15.-ig az allaspalyazat@voroskeresztbp.hu és az ifjusag@voroskeresztbp.hu e-mail címen, a referencia szám, az ifjúsági szervező munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozattal arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

Az a pályázó, aki a felsorolt dokumentumokat nem csatolja pályázati anyagához, kizárja magát a pályázati eljárásból.