A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Az intézmény összesen 10 ellátási egység közös működtetésével végzi a Veszprémben élő hajléktalan emberek támogatását.

Feladatok:

  • Az intézmény napi szakmai működésének teljes körű irányítása, fejlesztési irányok kidolgozása.
  • Az intézmény üzemeltetésével összefüggő feladatok irányítása.
  • Költségvetés felügyelete.
  • Pályázatok menedzselése.
  • A vonatkozó jogszabályok követése és beépítése az intézmény szabályzataiba.
  • Nagy létszámú, 3 telephelyen dolgozó csapat vezetése.

Elvárások:

  • A személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 (I.7.) SzCsM rendelet 3. sz. melléklet szerint az intézményvezető munkaköréhez tartozó végzettségek egyikével való rendelkezés.
  • Minimum 3-5 év vezetői tapasztalat.
  • Szociális, gyermekjóléti vagy gyermekvédelmi intézményben/szolgáltatásban munkaviszonyban vagy közalkalmazotti jogviszonyban eltöltött legalább 4-5 év munkaidő.
  • Elköteleződés és empatikus hozzáállás a hajléktalan emberek felé.
  • Kötelező szakmai továbbképzéseken való részvétel.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szociális, gyermekjóléti vagy gyermekvédelmi intézményben/szolgáltatásnál szerzett vezetői tapasztalat.
  • Hajléktalanellátásban szerzett munkatapasztalat.
  • Szociális szakvizsga/vezetőképzés megléte.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Veszprém és térségének alapos ismerete.

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli támogatás.
  • Támogató munkakörnyezet.
  • Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként szakmai kihívások és sok örömteli pillanat megélése.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony.
  • Teljes munkaidő.
  • Normál munkarend.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém város

Szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával az intezmenyvezetoVeszprem@hr.maltai.hu e-mail címen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.