A Symphonia Alapítvány hátrányos helyzetű gyerekek zenei nevelésével foglalkozik. Budapesti irodánkba keresünk irodai asszisztenst.

Főbb feladatok:

  • postai küldemények kezelése (fogadás, iktatás, kézbesítés, feladás);

  • postával kapcsolatos ügyintézés (pl. meghatalmazások, postafiókbérleti ügyek, átirányítás stb.);

  • az Igazgatóság iratanyagainak kezelése, szkennelése, mentése, papíralapú archiválása;

  • online ügyintézés (rendszerezés, mentés, továbbítás)

  • banki ügyintézés (meghatalmazással);

  • iratanyagok lementése, rendszerezése;

  • nyomtatás, aláíratás;

  • egyéb irodai feladatok (pl. karbantartás megszervezése, housekeeping, alkalmi kézbesítői feladatok stb.);

  • irodaszerek rendelésének részfeladatai;

  • leltározási részfeladatok;

  • készletnyilvántartási részfeladatok;

Elvárások:

  • középfokú végzettség;

  • megbízható, precíz munkavégzés;

  • pontos feladatvégrehajtás;

  • rendszerezettség;

  • határozottság, nagyfokú önállóság és proaktivitás;

  • MS Office (Word, Excel) ismeretek és gyakorlatias alkalmazásuk;

  • új ismeretek megszerzésére való nyitottság;

  • ügyfelekkel és munkatársakkal szembeni segítőkészség és empátia;

  • jó kommunikációs készség

A pályázat elbírálásakor előnyt jelent:

  • irodai titkár, irodai asszisztens, ügyviteli titkár, irodai adminisztrátor szakképesítés;

  • munkaügyi és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat;

  •  „B” kategóriás jogosítvány (gyakorlott gépjárművezetői tapasztalat)

Munkaidő:                                      heti 40 óra, teljes munkaidő, rendes munkarend

Távmunka:                                     nem

Bérezés:                                         megegyezés szerint

Kezdés:                                          azonnal

Munkavégzés helyszíne:                Budapest, II. kerület, Batthyányi tér környéke

Munkavégzés időtartama:              határozatlan idejű

Pályázati anyag összetétele:

  • részletes –1 évnél nem régebbi önarcképes– szakmai önéletrajz;

  • a nettó fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél;

Pályázati anyag benyújtásának módja:

Bővebb információ szervezetünkről:  www.symphonia.hu,  https://www.facebook.com/symphoniasuli