A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Szeretetszolgálat égisze alatt működő Máltai Gondoskodás Nonprofit Kft. egyik tevékenységeként ellátja a Szeretetszolgálat projektcégeinek könyvelési feladatait. A megnövekedett adminisztrációs feladatok ellátására keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • irodai adminisztratív és titkársági feladatok ellátása
  • általános adminisztratív teendők (levelezés, adatrögzítés, nyomtatás, szkennelés, lefűzés)
  • a munka általános támogatása a bejövő kommunikáció, például a posta, telefonhívások és dokumentumok fogadása révén
  • beérkező szállítói számlák nyilvántartásba vétele, engedélyeztetése, utalás előkészítése
  • banki mozgások nyomon követése
  • könyvelőirodai dokumentáció precíz karbantartása
  • részvétel a havi zárási feladatokban
  • könyvelés előkészítése, a könyvelő munkájának támogatása
  • egyéb irodai, számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi- vagy ennek megfelelő OKJ-s végzettség
  • pénzügyi területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Office (Word, Excel) magas szintű ismerete
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség, önállóság
  • proaktivitás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • nonprofit intézmények ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • kellemes, családias légkör
  • részvétel egy dinamikus csapat munkájában

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő / részmunkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

  • Budapest I. kerület

 A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok másolata

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, e-mailben várjuk jelentkezését a preferált munkavégzési hely megjelölésével az info@munkatneked.hu  emailcímre.