A Tünet Együttes munkatársat keres részmunkaidőben irodavezető, adminisztratív munkatárs pozícióra

Fő feladatok:
- számlák kezelése, adminisztrációja
- megbízási szerződések
- pénztár kezelése, kifizetések intézése
- pályázatok adminisztratív előkészítése, pénzügyi elszámolása
- partnerekkel való kapcsolattartás (könyvelő, rendszergazda, stb.)
- ügyintézői feladatok (posta, bank, stb.)
- próbaterem beosztása, működtetése

Elvárások:
- pénzügyi ismeretek
- alapvető számítógépes ismeretek (Excel, Word)
- precizitás, megbízhatóság, önállóság, szervezőkészség, rugalmasság,
csapatszellem, határidőtartás
- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- terhelhetőség, munkabírás
- számlaképesség

Előny:
- irodai munkában, adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
- nonprofit szférában szerzett tapasztalat
- angol nyelvtudás
- a hazai kortárs előadóművészeti élet iránti érdeklődés, nyitottság
A jelentkezés folyamatos (amíg a pozíciót be nem tölti valaki), munkakezdés a kiválasztást követően megegyezés szerint, de lehetőleg minél előbb.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és rövid motivációs levéllel az alábbi email címen lehet: info@tunetegyuttes.hu.

Feltételek:
- munkaidő: heti 20 óra
- díjazás: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Jurányi utca 1.

A Tünet Együttesről:
A Tünet Együttes a független hazai kortárs tánc és színházi élet meghatározó társulata közel 20 éve. Az együttes évente kb. 50-60 előadást tart Budapesten, vidéken és külföldön. A társulat a produkciók létrehozásán és előadásán túl folyamatosan keresi, hogyan tud érvényes módon reflektálni a mai világra, a közéletre, hogyan tud művészeti és pedagógiai eszközökkel konstruktív módon megszólalni, elgondolkodtatni.