A K-Monitor Független Közpénzfigyelő Iroda határozatlan idejű, félállású munkaviszonyra irodavezetőt keres augusztus végi kezdéssel. Olyan embert keresünk, akire rábízhatjuk a szervezet pénzügyi adminisztrációját és az iroda működtetését, aki talpraesett, proaktív és elkötelezett a missziónk és értékeink iránt.

Főbb feladatok:

  • a szervezet napi pénzügyi adminisztrációja, bejövő számlák és szerződések rendszerezése; kimenő számlák készítése
  • napi irodavezetési teendők, adminisztrációs feladatok;
  • kapcsolattartás a könyvelővel, havi anyagok összekészítése;
  • segédkezés az éves beszámoló összerakásában, KSH jelentés elkészítése;
  • bankszámlák követése;
  • pályázatfigyelés és pályázatírás segítése,
  • pályázatok költségeinek követése és a pályázatok elszámolásának elkészítése;
  • a szervezet cash flow jának elkészítése, követése;
  • kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel.

 Egyéb feladatok:

  • közreműködés a szervezet projektjeiben érdeklődés szerint;
  • események, konferenciák szervezése, lebonyolítása;
  • önkéntesekkel, adományozókkal kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat;
  • precíz, pontos és önálló munkavégzés;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • pályázatírásban és elszámolásban szerzett tapasztalat;
  • számítógép (Word, Excel, Google Sheets és Docs), internetes alkalmazások eszközök magas szintű felhasználói ismerete;
  • a szervezet értékei iránti elkötelezettség.

 Előnyt jelent:

  • hazai vagy nemzetközi civil szervezetnél szerzett munkatapasztalat;
  • a K-Monitor által képviselt témákban, közéleti témákban való jártasság;
  • informatikai érdeklődés, tapasztalat (adatbázisok, alkalmazások, stb.);
  • szervezeti kommunikációban szerzett tapasztalat (pl. sajtóközlemények, grafikai anyagok elkészítése, Facebook kampányok).

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Jelentkezés módja: Szakmai életrajzodat és motivációs leveledet nettó fizetési igényed megjelölésével az info@k-monitor.hu címre várjuk. Kérjük adj meg egy referenciaszemélyt, akit korábbi munkádról megkérdezhetünk.

Határidő: Jelentkezz minél előbb, de legkésőbb 2021. július 26-ig!