Kulturális, szakmai, adminisztratív és nyelvi támogatás áll a programunk fókuszában, a megnövekedett feladatok miatt bővítjük most csapatunkat olyan szakemberekkel, akik segítenek hidat építeni két kultúra között.

Feladatok:

  • Beiskolázással kapcsolatos ügyintézés
  • Napi szintű iskolai/óvodai ügyintézés
  • Kapcsolódások kialakítása a családok, az iskolai rendszer, és a gyermekellátási hálózatok között
  • Konfliktuskezelés mediációs eszközökkel
  • Interkulturális tevékenység: ismeretterjesztés, empátia fejlesztés
  • Családgondozói hálózat támogatása a gyermekekkel kapcsolatos feladatok során
  • Önkéntes koordináció
  • Riportok készítése, adminisztráció

Várjuk jelentkezését, ha:

  • Felsőfokú végzettsége van
  • Felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezik
  • Legalább 1 éves tapasztalata van hasonló területen (pl.: szociális, mentális, pszichológiai, pedagógiai)
  • Kiváló konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Segítő attitűddel rendelkezik
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Spanyol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés
  • Béren kívüli támogatások
  • Home-Office lehetőség
  • Telefon, laptop
  • Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként sok-sok örömpillanat megélése
  • Barátságos munkakörnyezet

 Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

 Munkavégzés helye:

  • Budapest I. kerület

Ha érdekesnek tartja a lehetőséget, várjuk jelentkezését önéletrajzzal az iskolaitanacsado3@hr.maltai.hu e-mail címre.