Feladatok

  • Vállalati belső folyamatokat támogató alkalmazások (ERP, egyedi fejlesztésű megoldások) fejlesztésének és bevezetésének a támogatása üzleti elemzői és projektvezetői szerepkörben;
  • Üzleti folyamatok és IT támogatási igények felmérése és dokumentálása, a szoftveres megoldás rendszerbe illesztése, funkcionális specifikáció készítése;
  • Fejlesztési igények priorizálása, kapcsolattartás a fejlesztést végző beszállítókkal, fejlesztőcsapat támogatása;
  • Elkészült megoldások tesztelése, átvétele beszállítóktól;
  • Felhasználói dokumentáció készítése, felhasználók oktatása és támogatása bevezetési időszakban;
  • Projektvezetési feladatok ellátása (beszerzés támogatása, szerződéskezelés, ütemterv, szervezeten belüli feladatok koordinálása, kapcsolattartás beszállítókkal).

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 3-5 év tapasztalat vállalati belső folyamatokat támogató alkalmazások fejlesztésében és bevezetésében, üzleti elemzőként, alkalmazásgazdaként vagy projektvezetőként,
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség,
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzésre való képesség,
  • Felhasználóorientált szemlélet.

Előny

  • MS Office 365 Sharepoint és automatizációs eszközök ismerete
  • Támogató területi (HR, beszerzés, tárgyieszköz kezelés, dokumentum menedzsment stb.) folyamatok széleskörű ismerete

Amit ajánlunk

  • Támogató, kreativitásra és új ötletekre nyitott csapat;
  • Sokszínű projektek;
  • Tanulási lehetőség;
  • Társadalmi felzárkóztatás támogatása.

További információk

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet az IT_uzletielemzo@hr.maltai.hu e-mail címen.