A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Játszóterek nyitva tartása
  • Biztonságos játékhasználat biztosítása (jelenlét a téren)
  • Közösségi terek tisztán tartása
  • Játék ki- és visszavétel
  • Játszótéri nevelők munkájának segítése
  • Játszótérre érkező gyerekekkel, fiatalokkal és családokkal kapcsolatteremtés
  • Feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció vezetése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Megváltozott munkaképességről szóló igazolások megléte
  • Érettségi vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Jó állóképesség
  • Releváns szakmai tapasztalat előny
  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú empátiás képesség

Amit kínálunk:

  • Illetmény és juttatások: minimálbér, máltai pótlék, munkahelyi pótlék munkába járás támogatása, egyéb béren kívüli támogatás, iskoláztatási támogatás
  • Fiatal, rugalmas, tettre kész csapat, ahol minden nap jó együtt lenni

Jogviszony jellege, időtartama:

  • a jogviszony időtartama határozatlan (3 hónap próbaidővel)
  • részmunkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerületi játszóterei

Amennyiben szívesen csatlakoznál csapatunkba, várjuk a jelentkezésed önéletrajzzal a jatszoterikoordinator@hr.maltai.hu emailcímen.