Feladatok:

  • Szerződések és kapcsolódó jogi dokumentumok, okiratok előkészítése, szerkesztése, ellenőrzése;
  • Jogi állásfoglalások előkészítése,
  • Jogi ügyek intézéséhez adat- és információgyűjtés, -tárolás, -feldolgozás;
  • Szerződések kezelésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása,
  • Szükség esetén kapcsolattartás az Egyesület partnereivel és a hatóságokkal;

Elvárások:

  • Jogi egyetemi vagy jogi asszisztensi végzettség;
  • 2-3 év szerződéselőkészítésben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség és rugalmasság;
  • Önállóság a munkavégzésben.

Amit kínálunk:

  • támogató csapat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • családbarát munkahely,
  • egyéb, béren kívüli támogatások.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Pályázatodat (szakmai önéletrajz a bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címen várjuk:  jogiasszisztens_n@hr.maltai.hu