Ha nem csak egy munkahelyet, hanem egy jó ügyet is keresel, ha valódi feladatokra és igazi felelősségre vágysz, akkor légy tagja a Nemzeti Tehetség Központ csapatának és segíts sikerre vinni projektjeinket, pályázatainkat!

Magyarország egyik vezető szakmai tehetséggondozó szervezeteként nap mint nap azon dolgozunk, hogy hazánk tehetséges fiataljait megtaláljuk, támogassuk, mentoráljuk.

A rengeteg munka és a folyamatos lehetőségek miatt keressük azokat a szakembereket, akik tudásukkal, tapasztalatukkal és hozzáállásukkal elősegítik küldetésünket: a tehetséges fiatalok életének megváltoztatását.

Hogy mire számíthatsz tőlünk?

  • Olyan projektekkel, kihívásokkal találkozhatsz nálunk, mint sehol máshol.
  • Egy profi csapat tagjaként tehetséges fiataloknak nyithatsz kaput álmaik felé.
  • Modern munkakörülmények között dolgozunk, nálunk mégis családias a légkör, mindenki véleménye fontos.
  • Mi nemcsak egy Központ vagyunk, hanem egy olyan összetartó csapat, akik arra törekszünk, hogy a tehetséggondozást közös, társadalmi üggyé formáljuk.

Jól hangzik?

Akkor jelentkezz hozzánk az alábbi pozíciónkba:

jogi és beszerzési asszisztens

Főbb feladatok:

  • a Társaság jogi és beszerzési folyamatainak adminisztratív támogatása,
  • nyilvántartások vezetése,
  • adatszolgáltatások előkészítése,
  • kimutatások készítése,
  • szövegszerkesztés,
  • adatbázisokban, közhiteles nyilvántartásokban történő keresések elvégzése,
  • dokumentumok iktatása,
  • online regisztrációk, bejelentések elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • számítógép és MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • precizitás,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó készség,
  • önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat,
  • közbeszerzési referensi képzettség,
  • jogi asszisztensi képzettség

Jogviszony típusa: Teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Budapest, Göncz Árpád városközpont metróállomás közelében

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezési határidő: 2023. április 11.

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzodat a karrier@ntk.hu e-mail címre várjuk „jogi és beszerzési asszisztens” megjelöléssel.