A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • az Országos Központ irodaépületének mindennapi működéséhez szükséges karbantartási feladatok elvégzése
  • kisebb javítási, szerelési munkálatok és hibakeresés

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • nyugodt, családias légkör
  • kiegyensúlyozott munkaterhelés csapatmunkában
  • béren kívüli támogatások
  • utazási támogatás
  • az iroda Budapesten jól megközelíthető helyen található

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

  • Budapest I. kerület, Bem rkp. 28.

Amennyiben szívesen csatlakozna Üzemeltetési csapatunkba, küldje el önéletrajzát a karbantarto@hr.maltai.hu emailcímre.