Keressük csapatunk új tagját!

Akivel szívesen dolgoznánk együtt az talpraesett, gyakorlatias, több feladatot képes egyszerre kezelni, de tud priorizálni.

Aki érzékeny az elesettekkel szemben, szolidáris, toleráns, hajlandó tanulni és van humorérzéke.

Főbb feladatok:

  • irodai napi teendők, megadott és általános adminisztrációs feladatok ellátása;
  • általános szervezési, menedzselési munka, a RIROSZ aktuális tevékenységének, eseményeinek támogatására;
  • részvétel a RIROSZ tevékenységét biztosító pályázati és adományszervezési munkában;
  • telefonon/e-mailen érdeklődő segélykérők, érdeklődők kezelése

Az állás betöltéséhez kapcsolódó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • legalább középfokú angol nyelvtudás, magabiztos, aktív angol nyelvhasználat írásban és szóban;
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság;
  • nyitottság, elhivatottság a szervezet céljai iránt

Előny, de nem elvárás:

  • civil szervezet munkájában végzett előzetes tapasztalat,
  • projektvezetői ismeretek,
  • közösségi média kommunikációban, listás kapcsolattartásban és marketing területen szerzett tapasztalatok,
  • egészségügyi, betegségek terén szerzett ismeretek,
  • gyógypedagógusi, rehabilitációs, és/vagy rekreációs ismeretek

Amit kínálunk: jó, konstruktív, ösztönző irodai légkör, rugalmas időbeosztás, rendszeres képzési és továbbképzési lehetőségek

Jelentkezési határidő: 2022.07.10, jelentkezni az alábbi email címen lehet fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel:

info@rirosz.hu

Interjú július 10. és 20. között várható (óraszám, kezdési időpont és bérezés az interjúk során kerül átbeszélésre).

A RIROSZ-ról: A RIROSZ, a Ritka és Veleszületett Rendellenességgel élők Országos Szövetsége ernyőszervezet, mely a ritka betegekkel foglalkozó civil szervezeteket fogja össze, problémáikat úgy hazai, mint európai szinten képviseli. A szervezet azért küzd, hogy a ritka betegséggel élők más betegekkel összehasonlítva is hátrányos helyzete megszűnjön, és életük könnyebbé, jobbá váljon.