Főbb feladatok:

  • az intézmény kommunikációs tervének fejlesztése, naprakészen tartása és végrehajtása

  • szociálismédia-tartalom tervezése, gyártása, szerkesztése, oldalak kezelése

  • honlap szerkesztése

  • hírlevelek készítése

  • önálló tartalmak készítése

  • események nyilvántartása, utánkövetése, kommunikációja

  • nemzetközi kapcsolatok felépítése, ápolása

  • projektek kommunikációs elvárásainak teljesítése a projekt-csapattal együttműködésben

  • PR-ral kapcsolatos pályázatok írása, lebonyolítása

  • kampányok lebonyolítása (1%, és egyéb nyilvánossággal kapcsolatos kampányok)

  • a Symphonia brand következetes képviselete, brand-termékek tervezése

  • meglévő és potenciális támogatókkal kapcsolat felvétele, kapcsolat tartása

  • sajtóval való kapcsolattartás

  • terepi és irodai munkatársakkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség

  • jó kommunikációs és íráskészség

  • kitűnő interperszonális készségek

  • lendületes, proaktív személyiség

  • magabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásban

  • honlapszerkesztő programok ismerete (Wix, Wordpress)

  • képszerkesztő programok alapszintű ismerete (Photoshop, Canva)

Előnyt jelent:

  • civil/szociális szektorban szerzett tapasztalat

  • hátrányos helyzetben élő közösségekkel való munkatapasztalat

  • zenei műveltség

Munkavégzés helye:         otthonról is végezhető, de évente több alkalommal utazni kell az intézmény telephelyeire

Munkaidő:                        heti 40 óra

Bérezés:                           megegyezés szerint

Jelentkezés módja:          magyar és angol nyelvű önéletrajt és motivációs levél beadásával a kozkapcsolat2021@symphonia.hu emailcímen