A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • A rá bízott régiók számviteli elszámolásának ellenőrzése és a könyvelés jogszabályi megfelelőségének ellenőrzése; vagyonnyilvántartás helyességének és teljes körűségének ellenőrzése
  • Éves és negyedéves beszámolók összeállításában részvétel, kiemelt figyelemmel a rá bízott régiók zárási folyamataira
  • Riportok készítése a vezetőség felé
  • Egyesület szintű teljes körű adó és járulék bevallási kötelezettség szervezése, monitoringja és bevallás elkészítése, adófolyószámla egyeztetése
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés
  • Magyar jogszabályoknak megfelelő könyvelési feladatok elvégzése időszakosan
  • Adóváltozások figyelemmel kísérése és az új jogszabályok implementálásában való részvétel

Elvárások:

  • Vállalkozási mérlegképes könyvelői vagy azzal egyenértékű felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves adózási tapasztalat
  • Microsoft Office, kiemelten Excel program magas szintű használata
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Strukturált gondolkodás
  • Proaktivitás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Adótanácsadói képesítés
  • Nonprofit/egyházi szervezetek működésének ismerete
  • Több telephellyel működő gazdasági szervezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Családbarát munkahely
  • Havi home office napok lehetősége
  • Béren kívüli támogatások
  • Munkatársi, családi mobil flotta kedvezmény

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület, Bem rakpart 28.

Várjuk a jelentkezését szakmai önéletrajz benyújtásával a konyvelo4@hr.maltai.hu emailcímen.