Feladatok:

  • A modellprojekt helyi szolgáltatásainak tervezésében, szervezésében, koordinációjában való segítségnyújtás
  • Egyéni estkezelésben való segítségnyújtás rászoruló családokkal, egyénekkel.
  • A projekt célcsoportjának folyamatos tájékoztatása, a bizalom építése és alapvető szociális segítségnyújtásban való közreműködés.
  • Fejlesztő foglalkozások, programok megvalósítása
  • Szociális csoportmunka, tréning folyamatok megvalósítása
  • Közösségfejlesztő programokban, önkéntes akciókban, szabadidős és sportfoglalkozások, gyermek-programokban, családi napok szervezése tevékenységeiben aktív tevékenység vállalása.
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Szakmai beszámolók összeállításában való segítségnyújtás
  • Napi szintű kapcsolattartás a program vezetésével, helyi döntéshozókkal és társszervezetekkel

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló interperszonális kommunikációs és együttműködési készség
  • Jó szervező készség
  • Pontosság, precizitás
  • Strukturált gondolkodás
  • Szociális és társadalmi érzékenység, empátia
  • Önálló és dinamikus munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (szociálpolitikus, szociális munkás, szociálpedagógus, szociális szervező, szociológus, szociális menedzser, szociálpolitikus-közgazdász, társadalmi tanulmányok, valamint pedagógus szakok)
  • Szociális, társadalmi felzárkóztatás területén eltöltött gyakorlat, mélyszegénységben, valamint telepi környezetben élő családokkal végzett egyéni esetkezelésben, illetve csoportmunkában szerzett szakmai gyakorlat
  • EU-s és hazai pályázatok végrehajtásában, adminisztrációjában, valamint elszámolásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Támogató csapat
  • Fejlődési lehetőség biztosítása
  • A szervezet stabil, hosszú távú jelenléte a szektorban
  • Családbarát munkahely

Jogviszony jellege, időtartama:

Részmunkaidő, (20 óra) határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Csörög

Jelentkezés módja: Pályázatodat (szakmai önéletrajz a bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címen várjuk: kozossegi.munkatars.csorog.20@hr.maltai.hu