A Váltott Családmodell Közhasznú Alapítvány egy a jogalkotás egyik speciális területén a válások alatti ill. utáni gyermekelhelyezés súlyos társadalmi problémákat és költségeket okozó témakörében tevékenykedö szervezet. Célunk a jogalkotás igazságossabbá tétele, megreformálása, a társadalom figyelmének felkeltése és az érintetteknek való segítségnyújtás.

Feladatok:

- az (online) kuratóriumi üléseken való részvétel, az ott felmerülö témák megvitatása és a kuratóriumi pontokról való szavazásban való részvétel

- az éves banki adategyeztetéseken való részvétel

- esetlegesen az éríntettekkel való kapcsolattartás,

- partnereinkkel való együttmüködés,

- esetlegesen petíciók elökészítése, levelezés lebonyolítása

Elvárások:

- büntetlen elöélet, cselekvöképesség- és akarat

- ha esetleg Ön is érintett a témában vagy tapasztalattal rendelkezik az elönyt jelent

- ha rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és/vagy társalgási szinten beszél idegen nyelvet az elönyt jelent

Amit kínálunk:

- a tevékenység önkéntes alapú de díjazásban ill. költségtérítésben részesülnek a tagok

- rugalmas munkabeosztás

Munkavégzés helyszíne:

- otthonról ill. egy évben egyszer - kétszer tartunk egy összejövetelt (a helyszín változó)

e-mailben a vcsm@web.de címen