Az Amnesty International Magyarország egy magyar jogvédő civil szervezet, amely azért dolgozik, hogy az emberi jogok mindenkit megillessenek. Szervezetünkhöz elsősorban olyan magánemberek tartoznak, akik tagként, támogatóként vagy aktivistaként adományaikkal és munkájukkal segítik a céljaink megvalósítását. Függetlenek vagyunk minden politikai ideológiától, kormánytól, gazdasági hatalomtól és egyháztól.

Az Amnesty International Magyarország a kutatás, az érdekérvényesítés, a mobilizáció, a kommunikáció, az adománygyűjtés és az oktatás eszközei mellett kampányok szervezésével ér el rendszerszintű változást vagy nyújt egyéni illetve csoportos védelmet az emberi jogok területén.

A marketing kommunikációs munkatárs feladata a Kutatási és Kommunikációs csapat tagjaként a szervezet influenszer és sajtókapcsolatainak ápolása és erősítése, a kutatások, kampányok és adománygyűjtések kommunikációjában való részvétel, illetve a szervezet márkaismertségének növelése.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • a szervezet influenszer kapcsolatainak bővítése és ápolása;
  • hazai és nemzetközi sajtókapcsolatok bővítése és menedzselése;
  • kutatások, elemzések, cikkek elhelyezése a hazai és nemzetközi sajtóban;
  • részvétel a szervezet tematikus és adománygyűjtő kampányainak tervezésében, kivitelezésében, illetve értékelésében;
  • a szervezet márkaismertségének növelése;
  • szövegírás;
  • alkalmanként a szervezet képviselete hazai és nemzetközi fórumokon.

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • tapasztalattal rendelkezel marketing, influenszer marketing és márkaépítés területén;
  • jól ismered a hazai sajtó, influenszerek és tartalomgyártók világát;
  • kiterjedt szakmai kapcsolati hálód van;
  • releváns felsőfokú végzettséged van;
  • proaktív vagy, tudsz egyedül és csapatban is dolgozni;
  • kiválóan kommunikálsz írásban és szóban, magyarul és angolul egyaránt;
  • kommunikációd világos és egyértelmű, arra törekedsz, hogy hatékonyan együttműködj másokkal;
  • könnyen teremtesz kapcsolatot, új helyzetekben is feltalálod magad;
  • jól viseled a stresszes helyzeteket, és nem okoz gondot, ha szorosak a határidők, illetve egyszerre több párhuzamos feladatot is el kell látnod;
  • precíz vagy és mindig betartod a határidőket;
  • azonosulsz szervezetünk értékeivel, missziójával.

ELŐNYT JELENT:

  • ismered az Amnesty International Magyarország munkáját és céljait;
  • van civil szervezeti tapasztalatod;
  • van tapasztalatod közösségi média felületek kezelésében,
  • dolgoztál már WordPress alapú honlapokkal

AMIT MI ADUNK:

  • inspiráló csapat, motiváló és támogató munkahelyi környezet, modern iroda Budapest belvárosában, széles munkavállalói jólléti csomag és szolgáltatások
  • nemzetközi háttérrel rendelkező szervezet, folyamatos tanulási és kapcsolatépítési lehetőségek
  • részmunkaidő, heti 20-32 órában, 3 hónap próbaidővel, rugalmas beosztással, home office lehetőséggel.
  • a hazai civil szférában versenyképes jövedelem, kimagasló cafetéria-keret és jutalom
  • A munkakör szervezeti besorolása a szakmai munkakörök közötti legalább P3-as (koordinátor), legfeljebb P2-es (munkatárs) szintre esik a jelentkező tapasztalata és készségei alapján. Az ehhez tartozó teljes munkaidőre vonatkozó bruttó alapbér sávjai: 380.000 – 530.000 forint között. A sávokhoz tartozó elérhető teljes bruttó összjövedelem 480.000 – 645.000 forint között van.
  • kiszámítható munkakörülmények, stabil és megbízható munkáltató
  • munkához kapcsolódó utazás

  • angol és magyar nyelvű önéletrajz (PDF)
  • maximum 2 perces videós bemutatkozó
  • a korábbi munkáid, projektjeid portfóliója

A jelentkezéshez szükséges anyagokat küldd el nekünk az office@amnesty.hucímre, a tárgyba pedig írd be: „Marketing kommunikációs munkatárs 2023”. A hiánytalanul megküldött pályázatok beérkezését e-mailben visszaigazoljuk.

Jelentkezési határidő: 2023. február 26. (vasárnap) éjfél

Kapcsolattartó: Szarvas Sarolta irodavezető, office@amnesty.hu

Az AI hisz a munkaerőpiacon tanúsított ESÉLYEGYENLŐSÉGBEN. A munkáltatásra vonatkozó döntések során az egyéni érdemeket és a szervezet szükségleteit vesszük figyelembe, nemzeti etnikai, vallási hovatartozásra, származásra, illetve nemre, nemi identitásra, szexuális irányultságra, korra, fizikai vagy szellemi fogyatékosságra, családi állapotra és politikai nézetekre való tekintet nélkül. Az Amnesty International szükség szerint minden megváltozott munkaképességű munkavállalónak és jelentkezőnek megfelelő körülményeket biztosít, abban az esetben, ha a kérdéses személy egyébként biztonságosan el tudja látni a rá szabott feladatokat és a munkához kapcsolódó tevékenységeket, illetve, ha ez az ellátás nem ró aránytalan terheket a szervezetre. A kiválasztási folyamat során az esélyegyenlőség biztosításáért a szervezet Elnöksége felel.

A jelentkező a jelentkezés megküldésével tudomásul veszi és elfogadja, hogy a személyes adatait az Egyesület a kiválasztási folyamat lezárulását követően hat hónapig kezelje. Ezt követően a jelentkezések, és azzal együtt minden személyes adat törlésre kerül.