Kulturális, és munkaerőpiacii támogatás áll a pozíció fókuszában. Munkaerőpiaci elvárások alapján, de ügyfél-fókusszal dolgozó szakembert keresünk, részmunkaidős pozícióra.

Feladatai:

  • Egyéni, munkaerőpiaci felkészítéshez kapcsolódó, tanácsadó tevékenységet támogat.
  • Csoportos munkaerőpiaci tájékoztatókat szervez.
  • Kapcsolatot épít a munkakeresőkkel, feladatokat végez a program célcsoportjának bevonása érdekében.
  • A munkakeresők elhelyezkedésének támogatása érdekében közreműködik a munkáltatóknál.
  • Munkaerőpiaci tanácsadó tevékenységéről rendszeres feljegyzéseket készít.
  • Vezeti az ügyfelekkel kapcsolatos papír alapú- és elektronikus dokumentációt.
  • Részt vesz szakmai megbeszéléseken.
  • Kapcsolatot tart a munkaerőpiaci tanácsadó tevékenység során bevont egyéb szereplőkkel: pl. tolmács, partnerszervezetek, családgondozók, munkáltatói partnerek.

Várjuk jelentkezését, ha:

  • Felsőfokú végzettsége van (elsősorban társadalomtudományi, pszichológiai, pedagógiai, gazdasági téren)
  • Magabiztos, magas szintű kommunikációs képesség szóban és írásban angolul
  • Kiváló konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Segítő attitűddel rendelkezik
  • Magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Home-Office lehetőség
  • Telefon, laptop
  • Az ország legnagyobb karitatív szervezetének részeként sok-sok örömpillanat megélése
  • A projekt időtartama: 13 hónap (várható munkakezdés 2021.12-től)
  • Részmunkaidős munkavégzés (napi 4 óra)

Ha Ön is érdekesnek tartja a lehetőséget, várjuk jelentkezését, önéletrajzzal a munkaeropiacimentor2@hr.maltai.hu e-mail címre.