Feladatok

Az MMSz Egyesület építéssel, felújítással járó projektjeiben, illetve a Modellprogramok portfóliójában már meglévő ingatlanok vonatkozásában a kivitelezési munkákkal összefüggő szervezési, koordinációs, ellenőrzési, kapcsolattartási és adminisztrációs feladatok ellátása a mindenkori vonatkozó jogszabályi előírások betartásával, a beruházás tervezésétől kezdődően a garanciális időszak végéig, ezen belül:

  • A munkák elvégzéséhez szükséges anyagi és emberi erőforrások felmérése; részvétel költségvetési tervek, műszaki és pénzügyi ütemtervek készítésében, illetve azok jóváhagyása, a teljesülésük nyomon követése, ellenőrzése;
  • Lehetséges kivitelezők felkutatása, árajánlatok bekérése;
  • A kivitelezés folyamatainak az MMSz, mint megrendelő részéről való előkészítése, részvétel a kivitelezési munkák folyamatainak lebonyolításában, felügyeletében és ellenőrzésében,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a kivitelezőkkel;
  • Költség-és minőséghatékonyság biztosítása,
  • Megrendelő oldali teljesítésigazolás,
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal a hatósági eljárások során (bejelentés- és engedélyköteles tevékenységek stb),
  • Szoros együttműködés a szervezeten belüli társosztályokkal,
  • Adminisztrációs és a kivitelezés lezárásával kapcsolatos feladatok végzése;
  • Projektkontrolling, a sikeres projektlezárás biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Fejlett szervezőkészséggel bíró, határozott, agilis, önálló és felelősségteljes munkavégzésre képes,
  • Kommunikatív, jól terhelhető, vezetői adottságokkal rendelkező személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit ajánlunk

  • Piacképes munkabér
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató, befogadó csapat

További információk

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő,
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyházán található az iroda, de az észak-alföldi régió különböző településeire szükséges utazni

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését az muszaki_koordinator@hr.maltai.hu  e-mail címen a munkakör megjelölésével.