Feladatok:

  • az MMSz Egyesület építéssel, felújítással járó projektjeiben, illetve a Modellprogramok portfóliójában már meglévő ingatlanok vonatkozásában a kivitelezési munkákkal összefüggő szervezési, koordinációs, ellenőrzési, kapcsolattartási és adminisztrációs feladatok ellátása a mindenkori vonatkozó jogszabályi előírások betartásával, a beruházás tervezésétől kezdődően a garanciális időszak végéig, ezen belül:
  • a munkák elvégzéséhez szükséges anyagi és emberi erőforrások felmérése; részvétel költségvetési tervek, műszaki és pénzügyi ütemtervek készítésében, illetve azok jóváhagyása, a teljesülésük nyomon követése, ellenőrzése;
  • lehetséges kivitelezők felkutatása, árajánlatok bekérése;
  • Tervezés és a kivitelezés folyamatainak az MMSz, mint megrendelő részéről való előkészítése, részvétel a tervezési és kivitelezési munkák folyamatainak lebonyolításában, felügyeletében és ellenőrzésében,
  • kapcsolattartás és együttműködés a tervezőkkel kivitelezőkkel;
  • költség-és minőséghatékonyság biztosítása,
  • megrendelő oldali teljesítésigazolás,
  • kapcsolattartás a hatóságokkal a hatósági eljárások során (bejelentés- és engedélyköteles tevékenységek stb),
  • szoros együttműködés a szervezeten belüli társosztályokkal,
  • adminisztrációs és a kivitelezés lezárásával kapcsolatos feladatok végzése;
  • projektkontrolling, a sikeres projektlezárás biztosítása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • fejlett szervezőkészséggel bíró, határozott, agilis, önálló és felelősségteljes munkavégzésre képes, kommunikatív, jól terhelhető, vezetői adottságokkal rendelkező személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Műszaki terv feldolgozó CAD alapú programok (Autocad, Archicad) felhasználó színtű ismerete
  • TERC költségvetés készítő program felhasználó színtű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • országos szinten egyedülálló projekt
  • kellemes munkakörnyezet
  • támogató, befogadó csapat

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Bátonyterenyén található az iroda, de Nógrád és Heves megye településeire szükséges utazni.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a muszakikoordinatorhnm@hr.maltai.hu címen.