A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • A nevelőszülői hálózatban élő gyermekekkel és nevelőszülőkkel kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • A nevelőszülői családok rendszeres látogatása, ellenőrzése és tanácsadás
  • Kapcsolattartás a nevelési-oktatási intézményekkel, egészségügyi szolgáltatókkal, hatóságokkal
  • A nagykorúvá váló fiatalok mellett utógondozói tevékenységet lát el, segíti önálló életkezdésüket, otthonteremtésüket
  • Közreműködik a nevelőszülők toborzásában és a nevelőszülők alkalmasságának megállapításában

Elvárások:

  • Felsőfokú szociális alapvégzettség/pedagógusi vagy pszichológus diploma
  • Magyar állampolgárság
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (irodai alkalmazások)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Gyermekvédelemben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, személygépjármű

Amit kínálunk:

  • Bérezés: Pedagógusi bértábla szerint
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria a próbaidőt követően

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Részmunkaidő (napi 4 óra)
  • Határozatlan idejű jogviszony

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • Önéletrajz
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezesét a neveloszuloitanacsado@hr.maltai.hu e-mail címen.