A munkakör fő területei:
- Az önkéntesek kiválasztása, felkészítése, nyomon követése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.
- Közösségi programok szervezése és lebonyolítása.
- Az önkéntesek betanítása során a koordinátor aktívan részt vesz a szaktudást nem igénylő ápolási feladatokban is.

A munkavégzés körülményeiről:
A betöltendő munkakör heti 30 órás állás. A munkavégzés részben az Alapítvány központi irodájában (V. kerület), részben pedig egy II. és egy III. kerületi egészségügyi intézményben (kórházban) történik. Az önkéntes-koordinátor munkaidejének kb. 85 %-át a kórházi terepen tölti.

Elvárások a leendő munkatársunkkal szemben:
- egyetemi vagy főiskolai humán/szociális/egészségügyi végzettség,
- kórházi körülményekhez való pozitív hozzáállás,
- a fiatal és felnőtt korcsoporttal való sikeres kommunikáció képessége,
- alapszintű számítástechnikai ismeret,
- tolerancia, jó kommunikációs készség, nyitottság új ismeretek szerzésére,
- megbízható, precíz, önálló munka és csapatmunka egyaránt követelmény

Előnyt jelent:
- önkéntes munkában szerzett tapasztalat
- egészségügyi terepen szerzett tapasztalat

Amit kínálni tudunk:
- rugalmas munkaidő
- terepen saját iroda

A szakmai önéletrajzokat és a motivációs leveleket e-mailben várjuk! A motivációs levél nélkül érkezett jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.

Jelentkezési határidő: 2010. december 2. csütörtök 18.00 óráig

A szakmai önéletrajz és a motivációs levél alapján választjuk ki a jelentkezőket a személyes találkozóra, interjúra.

Interjúk első körének ideje: 2010. december 6. és 8.
Interjúk második körének ideje: 2010. december 20. és 21.

Interjúk helyszíne: Budapest, V. kerület

A jelentkezőket az időpontról e-mailben vagy telefonon tájékoztatjuk.