Pénzügyi adminisztrátor munkatársat keresünk!

A munkaköri feladatok:

  • Pénzügyi dokumentáció előkészítése a könyvelés részére
  • Számlák és kifizetések intézése, követése
  • Havi és negyedéves pénzügyi riportok előkészítése az ügyvezetés részére
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Pénzügyi információs támogatás
  • A költségvetés követése és előrejelzés
  • Projektek, programok költségeinek analízise
  • Levelezés, postai ügyek intézése
  • Ügyfél adatbázis építése és kezelése
  • Programokban való aktív közreműködés

Követelmények:

  • minimum 2 éves munkatapasztalat pénzügyi területen,
  • kiváló Windows Office használat,
  • projektek pénzügyi managementje,
  • jó angol nyelvtutás,
  • precizitás, rendszerezettség,
  • közép vagy felsőfokú végzettség.

Előnyök:

  • Rugalmasság,
  • önálló munkavégzés,
  • globális gondolkodásmód,
  • gyermektáboroztatási tapasztalat ,
  • jó csapatszellem.

Kezdő bér: brutto 200 000 Ft +cafeteria.

Jelentkezési határidő: 2012-04-02.

Magyar és Angol önéletrajzot a következő címre kérjük: tamas.fuzesy@unitedway.hu