A Salva Vita Alapítványt azért hoztuk létre, hogy az önálló életvitel és a munkavállalás terén támogassa a fogyatékkal élő, megváltozott munkaképességű embereket. Álmunk, hogy olyan társadalomban éljünk, amelyben mindenkinek meg van a maga szerepe, és mindenki értékes tagja a közösségnek.

Működésünk során alapvető érték az átláthatóság, a magas minőség, a törvényesség, az ügyfélközpontúság, a megbízhatóság és az, hogy mindent a fogyatékkal élő emberekkel közösen tervezünk és valósítunk meg.

Most új munkatársunkat keressük Pénzügyi és Operatív Vezető pozícióba, aki szakértelmével és nyitottságával támogatná az Alapítvány további munkáját.

Feladatok:

  • az alapítvány pénzügyi és adminisztrációs folyamatainak koordinálása, irányítása
  • az alapítvány éves költségvetésének tervezése, figyelemmel kísérése
  • az alapítvány hazai és nemzetközi pályázati költségvetéseinek, ill. a pályázatok pénzügyi beszámolóinak elkészítése, a pályázatok megvalósításának pénzügyi nyomonkövetése
  • kapcsolattartás a könyvelővel, könyvvizsgálóval, finanszírozókkal, projektmenedzserekkel
  • döntések előkészítése, szerződések ellenőrzése, szerződés módosítások elkészítése
  • az alapítvány képviselete ellenőrzéseken
  • részvétel az éves pénzügyi beszámoló összeállításában
  • könyveléshez, bérszámfejtéshez adatszolgáltatás
  • adatszolgáltatásokhoz szükséges információk összegyűjtése, adatszolgáltatások elvégzése (kuratórium, felügyelő bizottság, CEO, finanszírozók, NAV és egyéb hivatalok részére)
  • a pénzügyi és adminisztratív területen dolgozó munkatársak (1-2 fő) munkájának irányítása
  • az alapítvány operatív működésének szervezése
  • heti 40 órás munkavégzés

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Civil szervezetnél /alapítványnál szerzett tapasztalat előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • Rendszerszemlélet
  • Nyitottság

Amit cserébe kínálunk:

  • Rugalmas munkaszervezés, home office
  • Támogató közösség
  • Jó munkakörnyezet

Magyar nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével, kérjük, küldje az info@salvavita.hu címre.

Levelében kérjük, jelezze, ha hozzájárul, hogy adatait az itt található adatkezelési nyilatkozatnak megfelelően kezeljük.

Várható munkakezdés: 2022. január 1.