A Next Step Magyarország Egyesület főállású pénzügyi munkatársat keres budapesti irodájába azonnali kezdéssel. A szerződés 2022. november 31-ig szól, azonban van lehetőség hosszabbításra az anyagi lehetőségek és a munkavégzés minőségétől függően.

Az Egyesületünk fő missziója a Magyarországon élő külföldi állampolgárok felkarolása a munkaerőpiacon való elhelyezkedés és a társadalmi beilleszkedés elősegítéséért különböző kurzusok, képzések és kulturális események által.

A leendő pénzügyi munkatárs feladatai:

  • Az Egyesület mindennapi adminisztrációs és pénzügyi feladatainak elvégzése,
  • Nemzetközi projektek pénzügyi adminisztrációjának és költségvetésének felügyelete,
  • Könyvelővel való aktív kapcsolattartás,
  • Számlák és kiadások időbeni feldolgozása, rendszerezése, archiválása,
  • Megfelelő számviteli beszámolók és egyéb pénzügyi dokumentumok vezetése és tárolása,
  • Projektek pénzügyi beszámolóinak elkészítése és időbeni leadása,
  • Az Egyesület éves költségvetésének tervezése, pénzügyi beszámolóinak összeállítása és a pénzügyi ellenőrzésekhez szükséges dokumentumok és feladatok ellátása,
  • Pályázatírásban való segítségnyújtás a költségvetés kidolgozása által,

Elvárások:

  • Releváns egyetemi végzettség (pénzügyi menedzsment, könyvelés, stb.) vagy bizonyított szakmai tapasztalat,
  • Körülbelül 2 év releváns tapasztalat (civil szférában szerzett tapasztalat előnyt jelent),
  • Előző tapasztalat nemzetközi projektek pénzügyi feladatainak ellátásában,
  • Kiváló szervezői készségek és részletekre való odafigyelés,
  • Erős felhasználói szintű MS Excel, MS Word, Google Docs és Drive ismeretek,
  • Jó csapatjátékos, de kevés felügyelettel is képes dolgozni,
  • Anyanyelvű magyar és felsőfokú (C1) angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • A magyarországi pénzügyi szabályozások ismerete (kiváltképpen a civil szervezeteket érintő szabályozások),
  • Az Európai Bizottság és egyéb nemzetközi adományozó szervek működésének ismerete,
  • Pénzügyi szoftverek ismerete,
  • Nemzetközi és multikulturális környezetben szerzett munkatapasztalat.

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Várható havi nettó fizetés: 300,000 HUF (40 óra/hét)

A jelentkezéseket e-mailen várjuk a project@nextstepeu.org címre, a tárgy mezőbe beírt alábbi hivatkozással: Financial Officer Application
Jelentkezés feltételei: Angol nyelvű önéletrajz, motivációs levél és két szakmai referenciaszemély elérhetősége.