Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet

Munkakör: pénzügyi munkatárs (könyvelő) (teljes munkaidő, 8 óra / nap)

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet gazdasági osztály 1051 Budapest, Arany János utca 31.

Az új munkatárs feladatai:

  • napi pénzügyi, könyvelési feladatok ellátása, tárgyi eszközök és készletek nyilvántartása
  • vevő-szállítói analitikák egyeztetése
  • leltározási feladatokban való részvétel
  • pályázatok elszámolása,
  • zárásokban közreműködés
  • adóbevallások készítésében részvétel

Legfontosabb elvárások:

  • közgazdasági szakközépiskolai érettségi
  • jó kommunikációs, konfliktuskezelési, kapcsolatteremtő képesség
  • együttműködés az intézményekkel és kerületi szervezetekkel
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet)

Előny:

  • könyvelő programok ismerete
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • állami támogatások elszámolások területén szerzett tapasztalat

Bérezés: megegyezés szerint

Referencia szám: MVK - 27/2022

Jelentkezés módja: 2022. június 30-ig a kaiservera@voroskeresztbp.hu e-mail címen, (tel: 06-1-311-3660) a referencia szám, pénzügyi munkatárs munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, munkabér igény megjelölésével, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozattal arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

Az a pályázó, aki a felsorolt dokumentumokat nem csatolja pályázatához, kizárja magát a pályázati eljárásból.