A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány gazdasági részlege keresi új pénzügyi-számviteli munkatársát.

A munkavégzés helye:
1146 Budapest, Hungária krt. 200.

A foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony 3 hónap próbaidő kikötésével.

Főbb feladatok:

  • pénztárosi feladatok ellátása, házi pénztár kezelése időszakosan
  • vevő számlák kiállítása és könyvelése
  • szállítói számlák ellenőrzése és könyvelése
  • bankszámlák könyvelése
  • átutalási megbízások rögzítése a netbank felületén
  • hazai és uniós pályázatok könyvelésében, elszámolásában történő közreműködés
  • tárgyi eszközökkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • közreműködés pénzügyi és statisztikai információ szolgáltatásban
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • belső nyilvántartási listák, kimutatások elkészítése, vezetése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség
  • számviteli és/vagy pénzügyi végzettség
  • MS Office naprakész, magas szintű ismerete (Excel, Word)

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • non-profit, illetve közhasznú alapítvány pénzügyi területén szerzett gyakorlat

Elvárások:

Megbízhatóság, önálló munkavégzés, jó helyzetfelismerés, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, empátia, rugalmasság, érzelmek és indulatok kezelése, elkötelezettség a kitűzött célok megvalósítása mellett, határidők pontos betartása, proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

  • kellemes légkör, elhivatott csapat
  • fejlődési lehetőségek, változatos feladatok

Kérjük, jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával és bruttó fizetési igény megjelölésével elektronikus úton az allas@jobbadni.hu e-mail címre küldje el.