Feladatok

  • Pénzügyi működés irányítása
  • Pénzügyi beszámolók készítése
  • Havi és negyedéves költségvetés tervezése, követése
  • Az Alapítvány éves költségvetésének elkészítése
  • Számlák, szerződések ellenőrzése
  • Belső pénzügyi nyilvántartás ellenőrzése
  • Pályázatok költségvetésének elkészítése, és pénzügyi beszámolók készítése

Feltételek

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló angol és magyar nyelvtudás
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Minimum egy év, civil szektorban szerzett pénzügyi szakmai tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Büntetlen előélet
  • Kikezdhetetlen etikai háttér

Előny

  • Alapítvány pénzügyi menedzselésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Bérszámfejtési, könyvelési szakirányú képzés és tapasztalat

Pozíció, szakterület

  • pénzügy, kontrolling, számvitel

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezési határidő: 2011. március 27.

Kezdés várható időpontja: megbeszélés szerint

Önéletrajz, motivációs levél megküldésével, bruttó fizetési igény és referencia megjelölésével a diana.sebestyen@transparency.hu e-mail címre.