A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésünk része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • aktív részvétel az Egyesület „Jelenlét Programjának” helyi megvalósításában
  • a Jelenlét Pont, mint nyitott közösségi tér szolgáltatásainak tervezése, szervezése, koordinációja
  • részvétel a települést érintő gazdaságfejlesztési folyamatokban
  • egyéni és családi esetkezelés a településfejlesztő munka során
  • fejlesztő programok, tréningfolyamatok megvalósítása
  • kapcsolattartás és együttműködés a helyi civil szervezetekkel, az egészségügyi és szociális ellátórendszer képviselőivel, a települési önkormányzattal

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat
  • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • proaktivitás
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • önálló munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben/programban szerzett tapasztalat
  • tapasztalat a gazdaságfejlesztés területén
  • csoportvezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • innovatív munka
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű
  • foglalkoztatás kezdete: 2022. szeptember

Munkavégzés helye:

  • 8696 Táska

  1. augusztus 15-ig beérkező szakmai önéletrajz a taska.programvezeto@hr.maltai.hu e-mail címre.