A projekt rövid bemutatása:
A visegrádi országok civil szervezeteivel, valamint helyi civil szervezetekkel együttműködésében megvalósuló projekt a grúziai civil szektor fejlesztésére irányul, elsősorban a grúziai civil szervezetek kapacitásfejlesztésén keresztül. Hangsúlyt helyezünk a civil szervezetek működési és humánerőforrás kapacitásainak fejlesztésére, a civil szektoron belüli és a szektorok közötti együttműködések javítására (a decentralizációs folyamatok támogatása miatt különös tekintettel a helyi önkormányzatokkal való együttműködésre), valamint a civil szervezetek közérdekű érdekérvényesítési és monitoring képességének fejlesztésére. A projekt hozzá kíván járulni ahhoz, hogy a grúziai civil szervezetek erősíthessék pénzügyi fenntarthatóságukat, transzparensen és hatékonyan működjenek, növeljék társadalmi beágyazódásukat, fejlesszék nemzetközi kapcsolataikat, és ezáltal erősítsék szerepüket a demokratikus intézményrendszer megteremtésében.

A projekt koordinátor feladatai:

  • - a projekt szakmai feladatainak koordinációja, kapcsolattartás a partnerekkel
  • - a projekt lebonyolításával kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • - a projekt költségeinek tervezése, költségvetés megvalósulásának nyomon követése
  • - a projekt magyarországi vonatkozású tevékenységeinek (pl. tanulmányút) szervezése
  • - kapcsolattartás a támogatóval, beszámolók összeállítása
  • - a projekt megvalósításához és esetleges folytatásához kapcsolódó további forrásszervezés

Elvárások:

  • - kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt), orosz nyelvtudás előnyt jelent
  • - projektvezetési tapasztalat
  • - nemzetközi projektben szerzett munkatapasztalat
  • - civil szektorban szerzett munkatapasztalat
  • - jó kommunikációs és együttműködési készség
  • - felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • - egy profi, dinamikus csapat tagja lehet egy, pályázati programok lebonyolításában és nemzetközi fejlesztésben vezető szerepet betöltő, 15 éve működő, elismert magyar civil szervezetnél
  • - tapasztalatszerzés lehetősége egy nemzetközi fejlesztési projektben
  • - utazás lehetősége Grúziába, valamint a visegrádi országokba
  • - együttműködési lehetőség hasonló közép-európai civil szervezetekkel
  • - szakmai tapasztalatszerzés lehetősége a civil szektor fejlesztése terén
  • - hazai és külföldi képzéseken, konferenciákon, eseményeken való részvétel
  • - központi fekvésű iroda, jó munkahelyi légkör, rugalmas munkavégzés lehetősége, laptop használat

További részletek a munkavégzéssel és jelentkezéssel kapcsolatosan:

  • - Projekt időtartama: 2011. február 1. – 2012. január 31.
  • - Munkavégzés időtartama a feladatok függvényében, megegyezés szerint
  • - Munkavégzés formája: vállalkozói jogviszony
  • - A megbízás díja: havi bruttó 270 EUR

Kérjük, hogy angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét Pálvölgyi Péter részére küldje el a palvolgyip@demnet.org.hu email címre 2011. január 20-ig.

További információ:
Pálvölgyi Péter, Igazgató
Demokratikus Jogok Fejlesztéséért Alapítvány (DemNet)
1052 Budapest, Apáczai Csere János u. 1. IV/40.
Tel: +36 1 411-0410, 411-0411 | Fax: +36 1 328-0874 | Mobil: +36 30 900-7348
palvolgyip@demnet.org.hu | www.demnet.hu