A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Szenvedélybetegek közösségi ellátása és a támogató szolgálat kliensei számára egyéni tanácsadás, életvitel támogatása, pszicho-szociális rehabilitáció, csoportok vezetése

 Elvárások:

  • Végzettség: pszichológia alap és/vagy mesterképzésen szerzett diploma
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

 A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szenvedélybeteg és/vagy fogyatékos emberekkel szerzett munkatapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Támogató munkakörnyezet
  • Bérezés megegyezés szerint

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Havi 10 óra
  • Munkakör: terápiás munkatárs
  • Megbízásos jogviszony

 Munkavégzés helye:

  • 2100, Gödöllő Palota kert 2/A.

Várjuk a jelentkezést szakmai önéletrajz benyújtásával a pszichologusmunkatars@hr.maltai.hu emailcímen. A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.