A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • ellátási terület (Esztergom) feltérképezése, az ellátási területen élő hajléktalan személyek gondozása, felkutatása, kapcsolattartás
  • az utcán élő hajléktalan személyeknek tájékoztatás és segítségnyújtás a hivatalos ügyek intézésében, valamint egyéb felmerülő problémák, gondok kapcsán
  • intézményi elhelyezés elősegítése
  • teljes körű esetvitel, ügyintézés
  • diszpécser-szolgálattal való együttműködés
  • szállítás
  • krízisintervenció
  • a munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • szakmai beszámolók összeállításában való segítségnyújtás
  • együttműködés társintézményekkel, -szolgáltatásokkal

Elvárások:

  • 1/2000. (I.7.) SzCsM rendelet szerinti végzettség (befejezett 8 általános)
  • jó kommunikációs készség
  • magas fokú szociális érzékenység és hivatástudat
  • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • gyors és hatékony tanulás képessége

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • szociális szakmai végzettség
  • hajléktalan-ellátásban szerzett szakmai tapasztalat
  • szociálisan hátrányos helyzetű csoportok iránti érzékenység
  • megváltozott munkaképességű munkatárs jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • béren kívüli juttatások
  • támogató munkahelyi közösség

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű
  • beosztás szerinti munkarend (késő délutáni munkavégzés és krízisidőszak alatt esti munkavégzés)

Munkavégzés helye:

  • 2500 Esztergom, Kossuth Lajos utca 42.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes önéletrajzot
  • végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát
  • motivációs levelet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését 2021. november 13-ig várjuk a jelentkezését a segito@hr.maltai.hu e-mailcímen.