Feladatok:

  • Személyügyi feladatok:
    • be- és kiléptetéshez kapcsolódó előkészítő, koordinációs tevékenység,
    • szervezeti és projekt jelenléti ívek elkészítése és nyilvántartása,
    • szabadságok nyilvántartása,
    • útiköltség elszámoláshoz kapcsolódó tevékenységek;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, a projektekbe bevont szervezeti egységekkel, munkatársakkal;
  • Elszámolható költségek ellenőrzése, elszámolást alátámasztó dokumentáció összeállítása, beszerzése (számlák és az ahhoz tartozó mellékletek elkészítése, ellenőrzése, kezelése);
  • Különböző sportágak versenyügyi feladatok és a versenyengedélyekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása;
  • A projektekhez kapcsolódó beszerzési eljárások előkészítése, lebonyolítása, folyamatos nyomon követése, dokumentálása, alkalmazva a projektekre vonatkozó törvényi-, és szakmai előírásokat;
  • Részvétel egyéb sportprogramok, rendezvények szervezésében.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • hasonló, adminisztrációs, asszisztensi feladatokban szerzett 2 éves tapasztalat,
  • Digitális kompetenciák, irodai (MS Office) eszközök magabiztos használata,
  • Önálló és precíz munkavégzés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • sportesemények szervezésében szerzett tapasztalat,
  • MLSZ adminisztrációs tevékenységben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • támogató csapat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • családbarát munkahely,
  • egyéb, béren kívüli támogatások.

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Pályázatodat (szakmai önéletrajz a bruttó fizetési igény megjelölésével) az alábbi e-mail címen várjuk: sportszakterulet_n@hr.maltai.hu