A Cordelia Alapítvány pályázatot hirdet Számítógépes adatrögzítő munkakör betöltésére, részmunkaidőben.

Tevékenység köre

Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása:

  • orvosi szoftver kezelése
  • adatok, információk gyűjtése, rendszerszerű nyilvántartása, feldolgozása
  • táblázatba, adatbázisba adatok feltöltése, frissítése, korrigálása
  • adatbázisokból adatlekérdezések, egyszerűbb szűrések elvégzése
  • dokumentumszerkesztési feladatok, kimutatások, táblázatok készítése

Pénzügyi adminisztráció, az Alapítvány pénzügyi vezetőjének segítése:

  • a projektek végrehajtása során készítendő pénzügyi jelentések elkészítésének segítése
  • számlanyilvántartás, könyvelés segítése

Munkavégzés ideje: heti 20 óra, rugalmas időbeosztásban

Bérezés: bruttó 150.000 Ft körül

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

A sikeres pályázóval szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (OKJ vagy diploma);
  • Legalább középfokú szintű angol nyelvtudás;
  • Adminisztrációban szerzett többéves tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word);
  • Precizitás, pontosság;
  • Megfelelő szintű kommunikációs készség;
  • Gyors problémamegoldó képesség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Azonnali munkakezdés.

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent a SOLID Monitoring Információs Rendszer ismerete és korábbi használata.

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével és rövid motivációs levéllel a cordelia@cordelia.hu email címen lehet. Az email tárgya: admin_2

A jelentkezés határideje: 2014. augusztus 31.

A Cordelia Alapítvány tevékenységéről honlapunkon tájékozódhat: www.cordelia.hu