Feladatok:

  • A vezető napi munkájának támogatása; Napi feladatainak kezelése és nyomonkövetése, naptárának kezelése
  • Találkozók, konferenciák és utazások tervezése és ütemezése,
  • Telefonos és emailben történő megkeresések kezelése; Kapcsolattartás a társosztályokkal és külsős partnerekkel
  • Szakmai anyagok, prezentációk és beszámolók előkészítése
  • Általános asszisztensi és adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • 1 éves vezetői asszisztensi tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség
  • Párhuzamosan futó projektek/feladatok kézbentartása
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikáció
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Önálló, talpraesett, gyors és proaktív munkavégzés
  • Jó stressztűrőképesség, rugalmasság
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű használata

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány megléte előny

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a szemelyiasszisztens@hr.maltai.hu  email címen.