Munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • ügyfelek kiszolgálásának segítése (mosás, étkezés, stb.)
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • közreműködés a szolgáltatások megszervezésében
  • szociális munkás irányítása mellett részfeladatok ellátása

Munkavégzés helye: Budapest VIII. ker., nappali melegedő

Munkavégzés ideje: napi 6 óra (hétköznap: 8-14)

Benyújtandó iratok:

  • szakmai végzettséget igazoló dokumentum másolata
  • önéletrajz
  • motivációs levél

Előnyt jelent:

  • hajléktalan ellátásban szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezési határidő: 2013. október 8.

Munkavégzés várható kezdete: 2013 októbere

A pályázatokat az alábbi címre várjuk:
e-mailben: hederics.zita@menhely.hu
levélben vagy személyesen: 1083 Bp. Práter utca 29/b.

További információt nyújt: Hederics Zita, tel: +36 20/ 311-3383