Munkáltató: Budapest-Józsefvárosi Evangélikus Egyházközség

Munkakör: esetkezelő szociális munkás (teljes munkaidő: hétfőtől-péntekig, 8 óra / nap)

Munkaviszony típusa: 2023. 12.31.-ig, határozott idejű, 2 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye: Budapest, 1134 , Dévai utca 11.

Az új munkatárs feladatai:

  • A Dévai Fogadó menekülteket segítő szakmai programjának megfelelően egyéni esetkezelő szociális munkát végez
  • ügyintézésben történő közreműködés
  • dokumentáció vezetése papír alapon és elektronikus formában
  • beszámoló a fenti tevékenységekről a teamen.

Legfontosabb elvárások:

  • befejezett felsőfokú szakirányú végzettség (szociális munkás, szociálpedagógus, szociális menedzser, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus diploma)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • készség csapatmunkában történő részvételre
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • pontos, naprakész adminisztráció vezetése

Bérezésmegegyezés szerint

Referencia szám: devaifogado_szocialismunkas

Jelentkezés módja2023. április 23.-ig az allaspalyazat@devaifogado.hu e-mail címen, a referencia szám, az esetkezelő szociális munkás munkakör megjelölésével, részletes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, valamint nyilatkozattal arra vonatkozóan, hogy az elbírálásban résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik.