Olyan lelkes kolléga jelentkezését várjuk, aki több területen is képes megállni a helyét, tud csapatban és önállóan is dolgozni.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Szolnok

A munkakör betöltésének időpontja: azonnal

Feladatok

  • terápiás foglalkozások megtartása
  • egyéni esetkezelés
  • a munkakörrel kapcsolatos adminisztráció naprakész vezetése
  • asszisztencia a szakrendelésen

Elvárások

  • felsőfokú végzettség szociális vagy egészségügyi területen
  • szociális ellátórendszer működésének ismerete
  • igényesség önmagára és munkájára
  • önálló és precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • büntetlen előélet

Amit kínálunk

  • Bérezés és juttatások: Kjt. bértáblája alapján, veszélyességi pótlék
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely, nemzetközileg is elismert, hiteles szervezet tagja lehet
  • Jó munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi közösség, dinamikus csapat tagja lehet
  • Fejlődési lehetőség biztosítása
  • Szupervízió, tanfolyamokon és konferenciákon való ingyenes részvételi lehetőség

Jelentkezés módja: Részletes fényképes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet 2021. szeptember 28. napjáig a szolnok.ak@segelyszervezet.hu e-mail címre várjuk.