Feladatok:

  • szociális munka végzés telepi körülmények között egy 8 fős szakmai teamben,
  • TOP-6.9.1-16-TB1-2017-00001 sz. program szakmai megvalósítása,
  • szociális diagnózis állítás,
  • egyéni esetkezelés,
  • közösségfejlesztés, közösségépítés,
  • a projekt közösségi programjainak megvalósításában való részvétel,
  • csoportozás,
  • közfoglalkoztatási program támogatása,
  • segítségnyújtás az ügyfelek számára a hatóságokkal, intézményekkel, szolgáltatókkal való kommunikálásban, a hivatali ügyintézés során, kisérés,
  • esetmegbeszéléseken, szupervízión való részvétel, etc.

 Elvárások:

  • „Humán diploma” - a 15/1998 (IV.30.) NM rendelet II. rész I. alapellátásoknál felsorolt 1 (családsegítő) és 1/a (esetmenedzser, tanácsadó, óvodai és iskolai szociális segítő) ponthoz tartozó képesítések valamelyikének megléte VAGY szociális munkás~/ szociálpolitikus~/ pszichológus~/ gyógypedagógus~/ szociológus szakos hallgatói státusz!
  • elhivatottság,
  • önismeret,
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban,
  • precíz, megbízható munkavégzés,
  • agilitás,
  • tanulás, szakmai fejlődés iránti motiváltság,
  • empatikus, csapatjátékos hozzáállással bíró munkatársat keresünk.

Előnyt jelent:

  • Klasszikus zenei vagy népzenei képzettség!
  • Szociális munkás végzettség
  • korábbi tapasztalat hátrányos helyzetű célcsoport körében végzett segítő munka területén, érdeklődés a peremhelyzetben élő emberek összetett problémái iránt

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, mozgalmas, terepen végezhető munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség – kreatív szabadság
  • Stabil, Máltai háttér
  • Szép kártya, étkezési hozzájárulás, utazási költségtérítés, munkaruha, telefon, etc.
  • Projekt bér

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő VAGY heti 20 óra
  • (első körben) határozott idejű munkaszerződés 2022.09.30.-ig.

Munkavégzés helye:

  • Tatabányai Jelenlétprogram, 2800 Tatabánya - Hatos telep, Hegy u. 25. és Tatabánya – Mésztelep, Iskola u. 10.

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi email-en: szocmunkastatabanya@hr.maltai.hu