A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • hajléktalan személyek szociális gondozása, életút követése, annak folyamatos támogatása
  • esetkezelés, konfliktuskezelés
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • Máltai értékek képviselete - „A hit védelme és a szegények szolgálata”- jelmondatunk szerint

Elvárások:

  • 1/2000. (I.7) SzCsM rendelet szerinti szakirányú végzettség
  • megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • gyakorlott szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • hajléktalan-ellátásban szerzett tapasztalat
  • szociális érzékenység
  • angol, vagy német aktív nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szerinti alapbér, pótlékok
  • egyéb béren kívüli támogatás
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idejű, MT. szerinti munkaviszony
  • teljes munkaidős, folyamatos munkarend szerinti jogviszony, három hónap próbaidő

Munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét, Matkói út 20.

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:

  • a munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettségeket igazoló bizonyítvány(ok) másolata

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését a szocialismunkatars_kecskemet@hr.maltai.hu e-mail címen vagy postai úton a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Dél-alföldi Régió, 6000 Kecskemét, Hoffmann János u. 11. címre küldve.